• c6

O nas

sectioni

 

Jelonek

 

03046 1
Marka Jelonek jest rozpoznawalna na rynku mody od samego początku jako firma, która dokładnie śledzi trendy  na wiodących rynkach świata .

Obserwujemy mode uliczną. Często dodajemy „coś od siebie” np. takie szczegóły  jak: plisy, zakładki, zmysłowe przezroczystości, nietypowe wykończenia rękawów.  To dzięki nim wyroby marki Jelonek są jedyne w swoim rodzaju.Rozpoznawalny styl marki Jelonek to połączenie  komfortu i kobiecości wraz z dodatkiem odrobiny fantazji.  Ten styl jest wzmacniany dbałością o jakość wyrobów.

 

Wszystkie ubrania marki Jelonek szyte są z wysokogatunkowych materiałów z ogromną dbałością o detale.Jelonek oferuje przede wszystkim klasyczne bluzki, unikatowe printy, oryginalne tuniki, spódnice, spodnie oraz sukienki na każdą okazję. Marka Jelonek cieszy się uznaniem wielu Polek, które lubią ubierać się nowocześnie, wygodnie i z klasą.

Współpracujemy z topowymi sklepami multibrandowymi  zarówno w Polsce, i jak i w całej Europie, oferując elastyczne i dogodne warunki współpracy.

Jesteśmy lojalni wobec partnerów handlowych zapewniając im wyłączność w swojej okolicy.

biuro[a]jelonekm.pl

Kontakt

Contact