Łańcuszek SOTE

PARAMETRY BIŻUTERI materiał: stal chirurgiczna 316L, możliwość zapięcia na 41 - 46 cm, szerokość łańcuszka 1,3 mm, średnica zawieszki kółko 16 mm, wymiary podłużnej zawieszki 2/27 mm, kolor złoty
59.00
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni

 

BIŻUTERIA ZE STALI CHIRURGICZNEJ 316L 

Biżuteria ze stali chirurgicznej 316L znanej również jako nierdzewna lub szlachetna,to rodzaj biżuterii wykonanej z wysokiej jakości stali szlachetnej o specyfikacji 316L. Stal ta jest popularnym surowcem w jubilerstwie ze względu na swoje pożądane cechy,
 nie zmienia koloru
jest antyalergiczna
nie reaguje z wodą
jest trwała
 odporna na korozję
Dzięki tym cechom, biżuterię wykonaną z tej stali można praktycznie nosić przez długi czas bez zdejmowania.
Dodatkowo, nasza biżuteria jest pozłacana 18-karatowym złotem i zabezpieczona lakierem jubilerskim, który nie tylko nadaje piękny połysk, ale także chroni złocenie przed utratą blasku.
Biżuteria ze stali chirurgicznej łączy estetykę z trwałością. Produkty imitujące złoto utrzymują nienaganny wygląd stanowiąc doskonałe połączenie trwałości i elegancji.
 Biżuteria ze stali chirurgicznej 316L jest ceniona nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także ze względu na atrakcyjny wygląd co sprawia, że stanowi ona modną i trwałą alternatywę dla tradycyjnych drogich materiałów jubilerskich.

PARAMETRY BIŻUTERII
 
szerokość łańcuszka 1,3 mm 
możliwość zapięcia na 41 - 46 cm
średnica zawieszki kółko 16 mm
wymiary podłużnej zawieszki 2/27 mm 
materiał: stal chirurgiczna
naszyjnik w kolorze złota